Annelerimizin haklarını hiçbir şekilde ödeyemeyiz

13.5.2020 12:09:47
Annelerimizin haklarını  hiçbir şekilde ödeyemeyiz

Milletvekili Ergun mesajında, Anneler Günü mesajında "İyi bir insan, iyi bir toplum olmanın ilk şartı, annelerin kadrini kıymetini bilmek ve onları her zaman baş tacı yapmaktır" dedi.AK Parti Niğde Milletvekili TBMM Milli Savunma Komisyon Üyesi Yavuz Ergun Anneler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Toplumun temelinin aile, ailenin temelinin de anne olduğuna dikkati çeken Ergun, şunları kaydetti:"Sağlam yetişmiş insanlar ve sağlıklı ilişkiler kurabilen toplumlar güçlü annelerin terbiyesinden geçmiştir. İyi bir insan, iyi bir toplum olmanın ilk şartı annelerin kadrini kıymetini bilmek ve onları her zaman baş tacı yapmaktır. Bizleri daima koruyup kollayan, mutluluğumuzu kendi mutluluğu, üzüntümüzü kendi üzüntüsü bilen ve varlığıyla hayatımıza anlam kazandıran annelerimizin haklarını hiçbir şekilde ödeyemeyiz."
Milletvekili Ergun bütün annelerin Anneler Günü'nü kutlayarak, "Bu anlamlı günde evlatlarını kucaklayamamanın hüznünü yaşayan, yüreği yaralı bütün şehit annelerine milletimiz adına minnet ve şükranlarımı sunuyorum " ifadelerine yer verdi."Yerel Basında Güven"


Niğde Gündem Gazetesi
Esenbey Mahallesi El Hacı Mahmut Caddesi No:52/8 Merkez / NİĞDE

İletişim
Tel :0388 233 52 00 Faks:0388 213 20 51
E-Mail
formgundem@hotmail.com


Sosyal Medyada bizi Takip edin
Sitemizdeki yazı , fotoğraf ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.
Copyright © 2016 Niğde Gündem Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.