Özdemir ve Ergün'den yılbaşı mesaisi

6.1.2021 11:25:06
Özdemir ve Ergün

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir ve Ak Parti Niğde Milletvekili Yavuz Ergün yılbaşı gecesi kontrol noktalarını dolaşarak görevlilerin yeni yıllarını kutladılar.
Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir ve Ak Parti Niğde Milletvekili Yavuz Ergün 2020’nin son gününde çeşitli ziyaretler gerçekleştirdiler. Ziyaretlerden biri gece yarısı çeşitli noktalarda yasak nedeniyle görev yapan güvenlik görevlilerini ziyaret eden Başkan Özdemir ve Milletvekili Yavuz Ergün görevlilerin yeni yıllarını kutladılar. Tüm görevlilerle tek tek selamlaşan ve kutlama gerçekleştiren Özdemir ve Ergün aynı gece sahada çalışan gazetecilerinde yeni yıllarını kutladılar. Gazetecilere tatlı ikram eden Başkan Özdemir, yeni yıl ile ilgili olarak yaptığı açıklamada; 2020 yılının özellikle pandemi nedeniyle sıkıntılı geçtiğini 2021 yılının her kes için sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yılması dileklerinde bulundu. 
Ak Parti Niğde Milletvekili Yavuz Ergün de yaptığı açıklamasında; 2020 yılının sona erdiği dakikalarda yeni bir yıla girmenin heyecanını yaşadıklarını belirterek, yeni yılın ülkemize, ilimize ve tüm vatandaş-larımıza hayırlar getirmesini temennisinde bulundu.


"Yerel Basında Güven"


Niğde Gündem Gazetesi
Esenbey Mahallesi El Hacı Mahmut Caddesi No:52/8 Merkez / NİĞDE

İletişim
Tel :0388 233 52 00 Faks:0388 213 20 51
E-Mail
formgundem@hotmail.com


Sosyal Medyada bizi Takip edin
Sitemizdeki yazı , fotoğraf ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.
Copyright © 2016 Niğde Gündem Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.