Özdemir çalışan gazetecileri unutmadı

13.1.2021 10:51:26
Özdemir çalışan gazetecileri unutmadı

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Niğde’de çalışan gazetecileri unutmayarak günün anısına hazırlattığı hediyeleri basın mensuplarına ulaştırdı.
Pandemi nedeniyle herhangi bir program düzenlenmediği için Başkan Özdemir, görevlendirdiği çalışma arkadaşları ile gazetecilerin hediyelerini evlerine kadar gönderdi.Başkan Özdemir Günün anısına yaptırdığı, üzerinde kişiye özel isimlerin yazıldığı termosları gazetecilere teslim ettirerek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutladı. Başkan Özdemir,gönderdiği hediye paketinin içine not kağıdı da ekletti. Hediye’nin içindeki not kağıdında iseşu ifadeler yer aldı: ‘‘Her koşulda ve ortamda bizlerin gözü kulağı olan değerli basın mensubuarkadaşlarım. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutluyorum, görevinizde başarılardiliyorum. Bu zorlu ve kutsal görevi yerine getirirken bir demli çay ile bizi de hatırlayınistedik.’’
Hediyelerini alan gazeteciler ise bu nazik düşüncesinde dolayı Başkan Emrah Özdemir’e teşekkürlerini ilettiler."Yerel Basında Güven"


Niğde Gündem Gazetesi
Esenbey Mahallesi El Hacı Mahmut Caddesi No:52/8 Merkez / NİĞDE

İletişim
Tel :0388 233 52 00 Faks:0388 213 20 51
E-Mail
formgundem@hotmail.com


Sosyal Medyada bizi Takip edin
Sitemizdeki yazı , fotoğraf ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.
Copyright © 2016 Niğde Gündem Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.