'19 yılda 30 yeni tesis'

10.2.2021 10:42:22

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın canlı bağlantıyla katıldığı, 5 Şubat Spor Salonu'nda gerçekleştirilen AK Parti Niğde 7. Olağan İl Kongresi'nde konuşan Mehmet Muharrem Kasapoğlu, kongrenin hayırlı olmasını temenni etti. Bakan Kasapoğlu, Niğde'ye 19 yılda 30 yeni tesis kazandırdıklarını vurgulayan Bakan Kasapoğlu, bundan sonra da inşallah yine yerel yönetimler, milletvekilleri ve teşkilatlar ile el ele vererek bu çıtayı daha yukarılara taşıyacaklarını söyledi.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde hamdolsun 19 yılda her alanda sağlığıyla, altyapısıyla, eğitimiyle, sporuyla, kültürüyle, turizmiyle ekonomiyle her alanda bu ülke şaha kalktı.
Kasapoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde 19 yıldan beri bu ülke için, bu kutlu coğrafya için her gün, bir önceki günden daha fazla üreterek, gayret ederek, taş üstüne taş koyarak, alın teri dökerek, sadece bu coğrafyanın değil, insanlığın umudu olan bu hareketin, tazelenmeye, yenilenmeye yönelik bir kongresini daha icra ettiklerini belirterek, bugün de Niğde'de bu kardeşlik tablosunu, en güzel, en güçlü şekliyle gördüklerini belirtti.
AK Parti'nin bir vefa sembolü, vatandaşa hizmet hareketi, her geçen gün güçlü bir ruh ile yarınlara yürüyüşünde anlamlı bir misyon ifa eden teşkilatının tüm fertlerini, bugüne kadar bu kutlu davanın bu aşamaya gelmesinde emeği, gayreti, alın teri olan tüm dava büyüklerini hürmetle yad ettiğini kaydeden Bakan Kasapoğlu, şöyle konuştu:
"Bu dava inşallah bugüne kadar olduğu gibi hiçbir bir tuzağa, hiçbir algı operasyonuna, hiçbir iftiraya aldırmadan inandığı yolda yürüyen bu güzel teşkilatlarıyla, yarınlara çok daha güçlü bir şekilde yürümeye devam edecek. Recep Tayyip Erdoğan'ın öncülüğünde devam edecek. Bugüne kadar bu dava için gayret gösteren, kardeş olan, bir olan, beraber olan teşkilatı devam edecek. Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde hamdolsun 19 yılda her alanda sağlığıyla, altyapısıyla, eğitimiyle, sporuyla, kültürüyle, turizmiyle ekonomisiyle her alanda bu ülke şaha kalktı. Bundan sonra da her geçen gün gücümüze güç katmaya, bu aziz millet için bu cefakar, vefakar millet için üretmeye, gayret etmeye devam edeceğiz inşallah."
"Niğde'ye 19 yılda 30 yeni tesis kazandırıldı"
Niğde'ye 19 yılda 30 yeni tesis kazandırdıklarını vurgulayan Bakan Kasapoğlu, bundan sonra da inşallah yine yerel yönetimler, milletvekilleri ve teşkilatlar ile el ele vererek bu çıtayı daha yukarılara taşıyacaklarını söyledi.

 "Yerel Basında Güven"


Niğde Gündem Gazetesi
Esenbey Mahallesi El Hacı Mahmut Caddesi No:52/8 Merkez / NİĞDE

İletişim
Tel :0388 233 52 00 Faks:0388 213 20 51
E-Mail
formgundem@hotmail.com


Sosyal Medyada bizi Takip edin
Sitemizdeki yazı , fotoğraf ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.
Copyright © 2016 Niğde Gündem Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.