Dedektör köpek Cessi'den kaçış yok!

10.2.2021 10:48:34
Dedektör köpek Cessi

Niğde Emniyet müdürlüğü Narkotik Suçlarla mücadele şubesi ekiplerince yapılan çalışmalar kapsamında eminlik otoyol gişelerinde durdurulan şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan bir otobüste Narkotik Madde Arama Köpeği Cessi ile yapılan aramalarda otobüsün bagajında muz kolisi içerisinde bulunan balıklar arasına gizlenmiş 51 kilo 950 gram esrar ele geçirildi.
Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce yapılan çalışmalar neticesinde şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan bir otobüs Eminlik Otoyol Gişelerde durdurulmuş, Narkotik Madde Arama Köpeği Cessi ile otobüsün bagajında kontroller yapıldığı esnada 6 adet muz kolisinin üst kısmına uyuşturucu maddenin kokusunu önlemek adına balık konulduğu, balıkların altında ise 9 adet streç filmle silindir, dikdörtgen ve kare şekline getirilmiş paketler içerisinde plaka halinde 51 kilo 950 gram toz esrar maddesinin ele geçirildi. 
Olay ile ilgili S.O, M.Ş. V.Ö. ve yabancı uyruklu Ö.B. isimli şahıslar hakkında uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapma veya sağlama suçundan başlatılan soruşturma sonucunda Ö.B. isimli şahıs adli makamlarca tutuklanırken, diğer 3 kişi mahkemece serbest bırakıldı."Yerel Basında Güven"


Niğde Gündem Gazetesi
Esenbey Mahallesi El Hacı Mahmut Caddesi No:52/8 Merkez / NİĞDE

İletişim
Tel :0388 233 52 00 Faks:0388 213 20 51
E-Mail
formgundem@hotmail.com


Sosyal Medyada bizi Takip edin
Sitemizdeki yazı , fotoğraf ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.
Copyright © 2016 Niğde Gündem Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.