Başkan Özdemir'den şair Ali Yılmaz'a ziyaret

24.2.2021 09:39:44
Başkan Özdemir

Niğde Beledi ye Başkanı Em rah Özdemir, kendisine şiir yazan emekli Ali Yılmaz’ı evinde ziyaret etti.Başkan Özdemir, kendisi için kaleme aldığı şiir den dolayı Ali Yılmaz’a teşekkür etti.Yılmaz, kendisini ziyaret eden Başkan Özdemir’e kemanıyla bir sürprizde yaptı.Evinde keman eşliğinde ‘Niğde Bağları’ türküsünü seslendiren Yılmaz, başkan Özdemir’i mest etti.
Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada Niğde bağları türküsünü keman eşliğinde ilk defa dinlediği ve çok sevdiğini söyledi.
Özdemir konuşmasının devamında şunları kaydetti: "Çok değerli Ali amcamın sohbetine, nasihatine, duasına ve güzel sesine nail olduk. Kendisi kemanda olduğu kadar kalemde de maharetli. Kendisi bana bir şiir yazıp mutlu etmişti, bizde kendisini ziyaret ederek sohbet ettik. Hemşerilerimizden bir 'Allah razı olsun' cümlesini duyabilmek bizler için en büyük hediye oluyor.  Ali Amcamın ağzına, yüreğine, kalemine sağlık." ifadelerini kullandı.
Ali Yılmaz ise, Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Yılmaz Niğde’de yapılan belediye hizmetleri ve çalışmalar hakkında da kendisini bilgilendiren Başkan Öz-demir’e teşekkür etti."Yerel Basında Güven"


Niğde Gündem Gazetesi
Esenbey Mahallesi El Hacı Mahmut Caddesi No:52/8 Merkez / NİĞDE

İletişim
Tel :0388 233 52 00 Faks:0388 213 20 51
E-Mail
formgundem@hotmail.com


Sosyal Medyada bizi Takip edin
Sitemizdeki yazı , fotoğraf ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.
Copyright © 2016 Niğde Gündem Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.