Anadolu Mektebi öğretmenlerine teşekkür

31.3.2021 09:51:17
Anadolu Mektebi öğretmenlerine teşekkür

Milli Eğitim Bakanlığı ile Anadolu Mektebi arasında imzalanan protokol doğrultusunda Anadolu Mektebi çalışmalarını takip eden yönetici ve danışman öğretmenlere, MEB Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı ile Anadolu Mektebi Yürütme Kurulu tarafından "teşekkür belgesi" verildi. 
Eğitim kurumlarında görev yapan ve Anadolu Mektebi öğrencilerinin faaliyetlerini takip eden öğretmenlere belgeleri, İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Yaşar tarafından takdim edildi. 
Anadolu Mektebi Projesi vesilesiyle  kültür ve medeniyetimizin gelişmesine katkı sunmuş, milli ve manevi değerlerine sahip çıkan yazarların eserlerini okuyan, düşünen, düşündüklerini ifade edebilen bir neslin yetiştiğini belirten İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Yaşar,  Anadolu Mektebinden sorumlu İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Kızılkaya'ya ve İl Koordinatörü Yasemin Ayan ve emeği geçen diğer öğretmenlere teşekkür etti. (Adnan Çelebi)
Anadolu Mektebinin Niğde'deki sorumlu öğretmenleri de teşekkür belgesi ile kendilerini taltif eden MEB Talim ve Terbiye Kurulu Başkanı Prof. Dr. Burhanettin Dönmez ile Anadolu Mektebi Yürütme Kurulu Başkanı Prof. Dr. Sami Güçlü ve yürüttükleri çalışmalarda her daim yanlarında olan İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Yaşar 'a şükranlarını arz ettiler.Adnan Çelebi"Yerel Basında Güven"


Niğde Gündem Gazetesi
Esenbey Mahallesi El Hacı Mahmut Caddesi No:52/8 Merkez / NİĞDE

İletişim
Tel :0388 233 52 00 Faks:0388 213 20 51
E-Mail
formgundem@hotmail.com


Sosyal Medyada bizi Takip edin
Sitemizdeki yazı , fotoğraf ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.
Copyright © 2016 Niğde Gündem Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.