KOP Başkanı'ndan Özdemir'e ziyaret

31.3.2021 09:57:23
KOP Başkanı

Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, AK Parti Niğde milletvekilleri Yavuz Ergun ve Selim Gültekin, KOP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı Mahmut Sami Şahin Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir’i ziyaret etti.
Ziyarette Niğde’ye yapılacak projeler ve çalışmalarla ilgili kararlar alındı, Niğde Belediyesi’nin hayata geçirmeyi planladığı çeşitli projelere ilişkin istişarelerde bulunuldu. KOP Başkanı Mahmut Sami Şahin’i yeni görevinden dolayı tebrik ederek başarılar dileyen Başkan Özdemir, Niğde’de hayata geçirilen projeler ve KOP İdaresi tarafından yapılan desteklemeler hakkında bilgi aldı.
Ziyaretle ilgili olarak Belediye Başkanı Emrah Özdemir; “Şehrimiz için planladığımız çok güzel projeler var ve her birini en kısa zamanda hayata geçireceğiz inşallah” dedi.  
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Şahin’e teşekkür eden Başkan Özdemir KOP İdaresi’nin bölge için önemini vurguladı ve bölge kalkınması için her zaman KOP ile işbirliği içerisinde olduklarını belirterek bu işbirliğinin artarak devam etmesi temennisinde bulundu.
Niğde’ye duyduğu ilgiden ve kendisi için öneminden bahseden KOP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı  Mahmut Sami Şahin  Niğde'de ufuk projelerini hayata geçirmek için KOP olarak ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. (Niğde Belediyesi)"Yerel Basında Güven"


Niğde Gündem Gazetesi
Esenbey Mahallesi El Hacı Mahmut Caddesi No:52/8 Merkez / NİĞDE

İletişim
Tel :0388 233 52 00 Faks:0388 213 20 51
E-Mail
formgundem@hotmail.com


Sosyal Medyada bizi Takip edin
Sitemizdeki yazı , fotoğraf ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.
Copyright © 2016 Niğde Gündem Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.