Mustafa Ünal 3'ncü kez başkan seçildi

14.7.2021 10:06:20
Mustafa Ünal 3

Niğde İli Arı Yetiştiricileri Birliğini Başkanı Mustafa Ünal güven tazeleyerek 3'ncü kez seçildi.

Açılış ve yoklama, Divan heyetinin teşekkülü ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu. Üçüncü kez Niğde Arıcılar birliği başkanı seçilen Mustafa Ünal çıraklık, kalfalık döneminden sonra ustalık dönemine geçti.

Faaliyet ve denetim raporlarının okunması ile diğer gündem maddelerinin görüşmesi ardından seçimlere gidildi. Mevcut başkan Mustafa Ünal aday olurken başka adayın olması üzerine yapılan seçimlerde mevcut başkan Mustafa Ünal üçüncü kez başkan seçilerek güven tazeledi. Niğde İli Arı Yetiştiricileri Birliğinin başkanı Mustafa Ünal tüm üyelere teşekkür etti. Birlik ve beraberlik mesajı veren Ünal, bundan sonraki süreçte yapmayı planladıkları çalışmalar ve hedefler hakkında bilgi verdi. 
Ünal, “ ülkemiz arıcılarının ve sizlerin de yakından tanıdığı uzman hekimler tarafından verilen eğitim projeleri amaçlarına ulaşmış, arıcılarımızın arı, arı hastalıkları, bal üretimi, uygun ekipman kullanımı, bilinçli ilaçlama gibi konularda yeterli seviyeye ulaşılmış, bizlerde yönetim olarak edindiğimiz bilgi, beceri ve birikimlerimizle yeni projeler üreterek arıcılarımıza, ekipman sağlanması, arıcılıkla ilgili yeni gelişmelerin üyelerimize tanıtılması, yeni teknik-lerin üyelerimize öğretilmesi ve ülkemizin yetiştirdiği uzman hekimlerle arıcılarımızın buluşturulması hedeflemekteyiz) dedi. (İsmail Ok) 
Niğde balının parmak izi çıkarılacak Niğde balı mar-kalasak” dedi."Yerel Basında Güven"


Niğde Gündem Gazetesi
Esenbey Mahallesi El Hacı Mahmut Caddesi No:52/8 Merkez / NİĞDE

İletişim
Tel :0388 233 52 00 Faks:0388 213 20 51
E-Mail
formgundem@hotmail.com


Sosyal Medyada bizi Takip edin
Sitemizdeki yazı , fotoğraf ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.
Copyright © 2016 Niğde Gündem Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.