Şimşek'ten kurban bayramı mesajı

16.7.2021 13:19:44
Şimşek

Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Vali Şimşek mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Toplum olarak, milli ve manevi duygularımızın en üst düzeye ulaştığı, karşılıklı sevgi saygı ve hoşgörü içerisinde, yardımlaşma duygularıyla, bir Kurban Bayramı’na daha kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz.

Dini ve manevi duygularımızın hayat bulduğu bayramlar, gelenek ve göreneklerimizin kuşaktan kuşağa aktarıldığı, akrabalık, komşuluk ve arkadaşlık ilişkilerinin pekiştiği, yardımlaşmanın ön plana çıktığı, ihtiyaç sahiplerine ulaşıldığı müstesna günlerdir.

Hiç kuşkusuz ki; ülkemizde ve dünyada Pandemi (Covid-19) salgını nedeniyle yaşanan bu zor günlerde, birlik ve beraberliğe her zamankinden daha fazla ihtiyacımız olduğunu unutmadan, maske, mesafe ve temizlik kurallarına uyarak, aşımızı yaptırmak hepimizin ortak görev ve sorumluluğu olmalıdır.

Bu duygu ve düşüncelerle; Kurban Bayramının ülkemize, milletimize ve İslam Alemine güzellikler, mutluluklar getirmesini diler, tüm Niğdeli Hemşehrilerimin bayramını kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.”"Yerel Basında Güven"


Niğde Gündem Gazetesi
Esenbey Mahallesi El Hacı Mahmut Caddesi No:52/8 Merkez / NİĞDE

İletişim
Tel :0388 233 52 00 Faks:0388 213 20 51
E-Mail
formgundem@hotmail.com


Sosyal Medyada bizi Takip edin
Sitemizdeki yazı , fotoğraf ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.
Copyright © 2016 Niğde Gündem Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.