Başkan Özdemir'den Ramazan Bayramı Mesajı

30.04.2022 10:45:33
Başkan Özdemir

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Bayramların insanları bir araya getiren ve toplumsal bağları güçlendiren yönüne dikkat çeken Başkan Özdemir, yayımladığı mesajda; “Ramazan ayı bereketi ve heyecanıyla manevi ufkumuzu bir tül gibi sararak gitti. On bir ayın sultanı mübarek Ramazan’ı geride bırakarak Ramazan Bayramı’na kavuşmanın mutluluk ve heyecanı kalplerimizi sevinçle doldurdu.

Bayramlar bizleri bir araya getiren, toplumsal bağlarımızı güçlendiren; sevgi, saygı, yardımlaşma ve hoşgörü gibi güzel hasletlerimizi pekiştiren, dargınlıkları sona erdiren, barışa, muhabbete vesile olan kutlu günlerdir.

Bayramda, başta anne ve babalarımız, eşimiz, çocuklarımız, akrabalarımız olmak üzere çevremizdeki insanları unutmayalım, çevremizde bulunan yoksul ve kimsesizlere kucak açalım. Büyüklerimizin hal ve hatırını soralım küçüklerimize sevgi ve şefkat gösterelim.

Bu bayramın sevinç ve mutluluklarımızı arttırmamıza, milli, manevi birliğimizin en üst seviyede yaşanmasına, dostluklarımızın tazelenmesine vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan diliyorum.

Başta Niğdeli hemşerilerimiz olmak üzere, güvenlik güçlerimiz, personelimiz ve tüm vatandaşlarımızın bayramını kutluyor, sevdikleri ile sağlıklı, mutlu bir bayram geçirmelerini temenni ediyorum” dedi."Yerel Basında Güven"


Niğde Gündem Gazetesi
Esenbey Mahallesi El Hacı Mahmut Caddesi No:52/8 Merkez / NİĞDE

İletişim
Tel :0388 233 52 00 Faks:0388 213 20 51
E-Mail
formgundem@hotmail.com


Sosyal Medyada bizi Takip edin
Sitemizdeki yazı , fotoğraf ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.
Copyright © 2016 Niğde Gündem Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.