Niğde Belediyesi kadınları unutmadı

11.05.2022 09:27:04
Niğde Belediyesi kadınları unutmadı

Anneler günü münasebetiyle Niğde Belediyesi tarafından program gerçekleştirildi.   Programa Asena Bilge Atalay ve Mehmet Ali Erden katılırken gelen konuklara sürpriz hediyeler ve ikramlarda bulunuldu.  
Burada yaptığı konuşmada tüm annelerimizin anneler gününü kutlayan Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Niğde Belediyesi içinde "Kadın Danışma Merkezi" açtıklarını ve burada kadınlara her türlü desteği sunduklarını belirten Başkan Özdemir konuşmasında şunları kaydetti; "Biz her zaman kadınlarımızın yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Belediye binamızda açtığımız Kadın Danışma Merkezimizde psikolojik sosyolojik ve hukuksal açıdan kadınlarımıza destek veriyoruz. Yakında Kayabaşı Parkta bir Kadın Yaşam Merkezi açıyoruz. Kadınlarımız burada  spor salonunda hem sporlarını yapacaklar hem yaşam merkezimizde ücretsiz olarak çaylarını içebilecekler. İlhanlı ve Efendibey Mahallerimizde de aynı merkezi açacağız. Ayrıca Şefkat Çınarları projemizle 65 yaş üstü kendi ihtiyaçlarını göremeyen vatandaşlarımızın her türlü ihtiyaçlarını gideriyoruz. 
İnşallah bizleri sizlerle biraraya getiren sosyal faaliyetlerimiz devam edecek. Allah’ın izniyle daha çok bir araya geleceğiz.Buradan hepinizin anneler gününü yeniden kutluyorum.Niğde Belediyesi olarak her daim annelerimizin yanındayız ve yanında olmaya devam edeceğiz”
(Mevlüt Kahraman)"Yerel Basında Güven"


Niğde Gündem Gazetesi
Esenbey Mahallesi El Hacı Mahmut Caddesi No:52/8 Merkez / NİĞDE

İletişim
Tel :0388 233 52 00 Faks:0388 213 20 51
E-Mail
formgundem@hotmail.com


Sosyal Medyada bizi Takip edin
Sitemizdeki yazı , fotoğraf ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.
Copyright © 2016 Niğde Gündem Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.