Esnaf seçime gidiyor

11.05.2022 09:34:48
Esnaf seçime gidiyor

Niğde Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği'nde (NESOB) 12 Mayıs'ta yapılacak olan başkanlık seçimi için geri sayım başladı. 12 Mayıs Perşembe günü yapılacak olan NESOB Başkanlığı için mevcut Başkan Alim Yeşil ve Halil İbrahim Kızıltan yarışacak.
Niğde Esnaf ve Sanatkârlar Odasına bağlı oda başkanları ve yönetiminin belirlenmesi için Ocak ayında başlayan oda seçimlerinin ardından 12 Mayıs'ta yapılacak başkanlık seçimi için geri sayım başladı. Mevcut Başkan Âlim Yeşil’in yanı sıra Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Halil İbrahim Kızıltan ve Manavlar ve Pazarcılar odası Başkanı Tahir Yavuz 12 Mayıs’ta yapılacak olan NESOB Başkanlığı için adaylıklarını açıklamıştı. Manavlar ve Pazarcılar Odası Başkanı Tahir Yavuz adaylığının açıklamasından belirli bir süre sonra adaylıktan çekildi. 12 Mayıs tarihinde yapılacak olan seçime Mevcut Başkan Âlim Yeşil ve Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Halil İbrahim Kızıltan başkanlık için yarışacak. 
Niğde Esnaf ve Sanatkârlar Odası Birliği Murat Zeren hizmet binasında 12 Mayıs’ta yapılacak olan seçimde 26 odadan toplam 194 delegenin kullanacağı oy ile yeni başkan belirlenecek.  (Adnan Çelebi)"Yerel Basında Güven"


Niğde Gündem Gazetesi
Esenbey Mahallesi El Hacı Mahmut Caddesi No:52/8 Merkez / NİĞDE

İletişim
Tel :0388 233 52 00 Faks:0388 213 20 51
E-Mail
formgundem@hotmail.com


Sosyal Medyada bizi Takip edin
Sitemizdeki yazı , fotoğraf ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.
Copyright © 2016 Niğde Gündem Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.