Başkan Özdemir'den babalar günü mesajı

17.06.2022 09:58:16
Başkan Özdemir

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Babalar Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında, Babalar, yaşam boyu bizlere kol kanat geren ve kendi ayaklarımız üzerinde duruncaya kadar bizlere her türlü desteği sağlayan sırtımızı yasladığımız birer karlı dağ gibidirler diyerek tüm babaların babalar gününü kutladı.
Başkan Özdemir; mesajında şu ifadelere yer verdi,“Evlerimizin direği olan, evlatlarını geleceğe hazırlamak için her türlü fedakârlığa katlanan, çocuklarının mutluluğunu kendi mutluluğu olarak gören, haklarını maddi hiçbir şekilde ölçemeyeceğimiz ve ödeyemeyeceğimiz babalarımızın babalar gününü en içten duygularımla tebrik ediyorum.
Babalarımız, yaşam boyu bizlere kol kanat geren ve kendi ayaklarımız üzerinde duruncaya kadar bizlere her türlü desteği sağlayan sırtımızı yasladığımız birer karlı dağ gibidirler. 
Yüce Allah Kuran-ı Kerim’de “Rabbin, sadece kendisine kulluk etmenizi ve anne babanıza iyi davranmanızı emretti. Onlardan biri veya ikisi senin yanında yaşlanırsa onlara öf bile deme! Onları azarlama! İkisine de gönül alıcı güzel sözler söyle.
Onlara merhametle ve alçak gönüllülükle kol kanat ger. “Rabbim! Onlar nasıl küçüklükte beni şefkatle eğitip yetiştirdilerse şimdi sen de onlara merhamet göster” diyerek dua et.” Ayetiyle bizlere bu konuda gitmemiz gereken yolu göstermektedir. Bizlere düşen hayırlı evlatlar olmak ve babalarımızın onurunu şerefini her zaman korumaktır. 
Bu duygu ve düşüncelerle, yaşamımızın her anında varlıklarıyla bizlere güç veren, bin bir emekle yetiştirdikleri değerli evlatlarını, aziz vatanımızın bekası için feda eden başta şehit ve gazi babaları olmak üzere, tüm babaların Babalar Günü'nü en içten duygularımla kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum”dedi."Yerel Basında Güven"


Niğde Gündem Gazetesi
Esenbey Mahallesi El Hacı Mahmut Caddesi No:52/8 Merkez / NİĞDE

İletişim
Tel :0388 233 52 00 Faks:0388 213 20 51
E-Mail
formgundem@hotmail.com


Sosyal Medyada bizi Takip edin
Sitemizdeki yazı , fotoğraf ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.
Copyright © 2016 Niğde Gündem Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.