Koç çiftinden şehit ailelerine ziyaret

22.06.2022 09:56:30
Koç çiftinden şehit ailelerine ziyaret

Niğde Valisi Mustafa Koç ve Eşi Neslihan Koç’la birlikte “Babalar Günü” dolayısıyla bin bir emekle yetiştirdikleri ciğerparelerini aziz vatanımızın bekası ve şanlı bayrağımız için feda eden kahraman şehitlerimizin kıymetli babalarını ve ailelerini ziyaret etti.

Vali Mustafa Koç ve eşi Neslihan Koç, 1991 yılında Batman ilinde Teröristlerce yapılan saldırı sonrası şehit olan Kahraman Şehidimiz Jandarma Er Sezai Kaçgan’ın kıymetli ailesini ziyaret ederek şehidimizin babası Hasan Hüseyin Kaçgan’ın Babalar Gününü kutladılar.
Şehitlerin vatan uğruna yaptığı fedakârlığı asla unutmayacaklarını söyleyen Vali Mustafa Koç, "Babalar Günü” dolayısıyla bugün binbir emekle yetiştirdikleri ciğerparelerini aziz vatanımızın bekası ve şanlı bayrağımız için feda eden kahraman şehitlerimizin kıymetli babalarını ziyaret ettik. Bizler bugün bu cennet vatan üzerinde özgürce yaşıyor ve bayrağımızı dalgalandırabiliyorsak bunu şehitlerimize ve onları yetiştiren analara ve babalara borçluyuz. Babalar Günü'nde ciğerparesini koklayamamanın hüznünü yaşayan yüreği yaralı şehit annelerimizi ve babalarını ziyaret ederek onların nazarında tüm babalarımızın Babalar Günü'nü kutlamak istedik. Şehit ailelerimiz bize emanettir. Devletimiz, milletimiz her zaman yanlarındadır. Şanlı Bayrağımız semalardan inmesin, Ezan-ı Muhammed’i dinmesin, vatan bölünmesin, millet ve devlet ilelebet payidar olsun diyerek en büyük varlıkları canlarını bu değerler uğruna toprağa veren ve şehadete erişen aziz şehitlerimizi bir kez daha rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. Ruhları şad, makamları cennet olsun”dedi. (Adnan Çelebi)"Yerel Basında Güven"


Niğde Gündem Gazetesi
Esenbey Mahallesi El Hacı Mahmut Caddesi No:52/8 Merkez / NİĞDE

İletişim
Tel :0388 233 52 00 Faks:0388 213 20 51
E-Mail
formgundem@hotmail.com


Sosyal Medyada bizi Takip edin
Sitemizdeki yazı , fotoğraf ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.
Copyright © 2016 Niğde Gündem Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.