Öğrenciler yaz tatiline girdi

22.06.2022 10:05:09
Öğrenciler yaz tatiline girdi

Niğde'de, öğrenciler karne sevinciyle yaz tatiline başladı. İl genelinde okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretim okullarındaki 69 bin 144 öğrenci karne alarak yaz tatiline girdi.
 

Niğde'de, öğrenciler karne sevinciyle yaz tatiline başladı. Niğde'de okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretim okullarındaki 69 bin 144 öğrenci karne alarak yaz tatiline girdi.

Niğde Valisi Mustafa Koç da İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Yaşar ile Selçuk İlkokulunu ziyaret ederek öğrencilere karnelerini, madalyalarını ve başarı belgelerini vererek, onların mutluluğuna ortak oldu.
Vali Koç, bir eğitim ve öğretimin sonuna gelindiğini söyledi. Öğrencilerle karne heyecanını birlikte yaşadıklarını belirten Koç, "İlimizde de 69 bin 144 öğrencimiz karne heyecanı yaşıyor. Biz onlarla gurur duyuyoruz. Biz geleceğimiz olan o yavrularımıza güveniyoruz. Hepsini tebrik ediyorum, yaz tatilini verimli geçirmelerini, dinlenmelerini, büyüklerini ziyaret etmelerini ve önümüzdeki seneye hazırlık olması bakımından kendilerini sıkmayacak kitap okumalarını tavsiye ediyorum." ifadelerini kullandı."Yerel Basında Güven"


Niğde Gündem Gazetesi
Esenbey Mahallesi El Hacı Mahmut Caddesi No:52/8 Merkez / NİĞDE

İletişim
Tel :0388 233 52 00 Faks:0388 213 20 51
E-Mail
formgundem@hotmail.com


Sosyal Medyada bizi Takip edin
Sitemizdeki yazı , fotoğraf ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.
Copyright © 2016 Niğde Gündem Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.