TashkentState Transport University ile İkili İş Birliği Anlaşması İmzalandı

22.06.2022 10:06:16
TashkentState Transport University ile İkili İş Birliği Anlaşması İmzalandı

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi ve TashkentState Transport University (Taşkent Devlet Ulaştırma Üniversitesi)  arasında ikili iş birliği anlaşması yapıldı. Taşkent Devlet Ulaştırma Üniversitesi Rektörü ve aynı zamanda Özbekistan Yükseköğretim Kurumu Başkanı AbduraxmanovOdilQalandarovich ile bir görüşme gerçekleştiren Rektör Prof. Dr. Hasan Uslu, iki değerli Üniversite arasında ile ikili iş birliği anlaşması yapıldığının müjdesini verdi.
İki Üniversitenin de bulundukları bölge için çok değerli eğitim kurumları olduğunu ifade eden Rektör Prof. Dr. Hasan Uslu, yapılan anlaşma ile Üniversitemizin uluslararasılaşma politikasına büyük katkı sağlandığını ifade ederek bu tarz iş birliklerinin artarak devam edeceğini sözlerine ekledi.
Rektör Prof. Dr. Hasan Uslu, anlaşmanın imzalanmasında değerli katkılar sunan Taşkent Devlet Ulaştırma Üniversitesi Rektörü ve Özbekistan Yükseköğretim Kurumu Başkanı AbduraxmanovOdilQalandarovich’a teşekkür etti.
Taşkent Devlet Ulaştırma Üniversitesi Rektörü ve Özbekistan Yükseköğretim Kurumu Başkanı AbduraxmanovOdilQalandarovich da Üniversitemizle imzalanan ikili anlaşma dolayısıyla çok memnun olduklarını aktararak Rektör Prof. Dr. Hasan Uslu’ya sunduğu katkılar için teşekkür etti.(NÖHÜ)
 "Yerel Basında Güven"


Niğde Gündem Gazetesi
Esenbey Mahallesi El Hacı Mahmut Caddesi No:52/8 Merkez / NİĞDE

İletişim
Tel :0388 233 52 00 Faks:0388 213 20 51
E-Mail
formgundem@hotmail.com


Sosyal Medyada bizi Takip edin
Sitemizdeki yazı , fotoğraf ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.
Copyright © 2016 Niğde Gündem Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.